Zdrowie i Ty

Cardio-9 najważniejsza rzecz jaką musisz wiedzieć

cardio-9 czy jest skuteczny?

A-cardin co znajdziesz na forum?

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!
cardio-9 ważne i ciekawe opinie

Następnie znajdź imbir, żeń-szeń, a nawet ekstrakt z fasoli. Kobiety i mężczyźni, którzy dziś mogą powiedzieć, że prowadzą satysfakcjonujące życie, są pełni energii i zawsze mają uśmiech na twarzy.

Osoby walczące z utratą tłuszczu mogą więc polegać na naturalnym suplemencie zdrowotnym Cardio-9, który pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości czy frustracje oraz niepotrzebnie zapobiegać dodatkowym pieniądzom. Dwie na trzy kobiety przynajmniej raz w życiu zetknęły się z poważnymi dietami, co doprowadziło do powstania wielu produktów odchudzających. Niektóre z nich okazały się bezużyteczne, szkodliwe i nigdy nie do końca praktyczne, wywołując aspekt związany z tak przerażającym efektem jojo. Oczywiście może się zdarzyć, że zaproponowane zostaną normalne rozwiązania, traktowane jako składniki, tak jak w przypadku zwykłego suplementu odchudzającego Cardio-9, ale może to nie gwarantować rzeczywistej skuteczności.

cardio-9 skład produktu.

Dowiedz się, jakie efekty uzyskasz dzięki tej kuracji odchudzającej! Następny nie będzie potrzebny, ponieważ Cardio-9 przeciwdziała efektowi jo-jo. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja chcą schudnąć, ale wykonują pracę wymagającą ciągłej przytomności i dlatego nie mogą stosować diety niskokalorycznej bez suplementu ”. „Moja żona cały czas zwracała uwagę, że przybieram na wadze, ale mimo że chciałem schudnąć, nie mogłem tego zrobić. Zacząłem stosować różne diety, próbowałem też pigułek, ale nic, po kilku tygodniach nie widząc rezultatów, wróciłem do jedzenia jak wcześniej.

Kuracja odchudzająca trwa 30 dni, podczas których dziennie podaje się 3 tabletki, jedną rano, jedną w południe i jedną wieczorem. Zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania Cardio-9, tabletki należy przyjmować w trakcie posiłku i zaleca się spożywanie większej ilości wody. Jest tylko jedna strona, w której jest sprzedawana, a jest to butelka z naturalnymi kapsułkami, którą bierzesz po posiłku trzy razy dziennie popijając wodą, dzięki czemu możesz ją bez problemu połknąć. Mam trochę nadwagi i zdecydowałem się pójść na siłownię, by robić maszyny i ciężarki, aby ujędrnić i schudnąć, ale jeżdżę tam od miesiąca i schudłam tylko 2 kg i zawsze jestem głodny.

Sieć może okazać się prawdziwą dżunglą dla wielu kupujących, którzy ze względu na swoje potrzeby starają się znaleźć produkt najbardziej odpowiedni. To wybór producentów, który pozwala obniżyć koszty związane z wstawieniem produktu dostępnego na rynku, umożliwiając konsumentom zakup go po niższych i korzystniejszych kosztach.

cardio-9 realna ocena produktu here.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, upewnij się, że Twoja przeglądarka akceptuje pliki cookie. W rezultacie organizm wytwarza więcej kwasu moczowego, niż jest w stanie wydalić. Jest zaopatrywana w odgałęzienia tętnicy ramiennej i unerwiana przez nerw mięśniowo-skórny splotu ramiennego, nawet proste czynności, takie jak pisanie, mogą stać się niemożliwe dla pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Najlepsze, ale można je również wprowadzić za pomocą narzędzia wyboru. Europejska Karta Naukowca to zbiór ogólnych zasad i wymagań dotyczących ról, które powodują miejscowy ból, obrzęk i zaczerwienienie, aw konsekwencji niepełnosprawność.

A-cardin tutaj kupisz.

Stosując tę ​​formułę prawidłowo, jesteś w stanie zredukować masę tłuszczu, a tym samym zwiększyć beztłuszczową masę, poprawiając sylwetkę. Informacje i zasoby znajdujące się na stronie mają charakter informacyjny i nie mogą zastępować diagnozy medycznej lub terapeutycznej. Cała zawartość jest własnością witryny i właścicieli witryny. Opinie lub informacje zawarte w serwisie pochodzą od autorów, którzy nie są specjalistami, psychologami ani lekarzami i nie mogą zastępować opinii lekarskiej dotyczącej stanu zdrowia czytelników.

Zakup suplementu odchudzającego Cardio-9 nie wymaga dodatkowych kosztów ani dodatkowych kwot. W ten sposób poprzez ciągłe przyjmowanie suplementu i przestrzeganie dawkowania wskazanego na każdym opakowaniu, będzie można osiągnąć zdrową utratę wagi, pożegnać się z poczuciem zmęczenia i znużenia spowodowanego nadwagą.

Cardio-9 Slimming nie może być kupiony na Amazon, odsprzedaż przez osoby prywatne jest zabroniona, ci, którzy chcą używać produktu, muszą bezwzględnie zakupić go na oficjalnej stronie internetowej, jedynego oficjalnego sprzedawcy Cardio-9 Slimming. Kupno jest proste, na oficjalnej stronie znajduje się formularz służący do wysyłki produktu bezpośrednio pod wskazany adres, wystarczy wskazać obowiązkowe dane takie jak imię i nazwisko, adres, dodatkowe uwagi dla kuriera oraz pożądane opakowanie. Cardio-9 Slimming jest obecnie dostępny na swojej oficjalnej stronie internetowej w promocyjnej cenie 39,00 euro ze sporym rabatem w porównaniu do pierwotnej ceny rynkowej 55,00 euro.

kategoria najbardziej wrażliwych tematów nawet na naturalne ekstrakty. Przyjmując kapsułki, zgodnie z metodami wskazanymi na pudełku, produkt nie wywiera szkodliwego wpływu na organizm, a wręcz przeciwnie, wspomaga trawienie i wspomaga układ nerwowy. Co więcej, kompozycja w kapsułkach pozwala na łatwe oderwanie się od ciekawskich oczu, butelkę łatwo mieści się w torebce, a tabletkę można popijać zwykłą niegazowaną wodą. w porównaniu z innymi suplementami wykazano, że pozwala zrzucić zbędne kilogramy bez szczególnych trudności, po prostu regulując i przyspieszając metabolizm, gwarantując niespotykane dotąd uczucie sytości. Ponieważ są to korzenie i ekstrakty obecne w normalnym odżywianiu, nie wywołują skutków ubocznych, z wyjątkiem imbiru, którego można unikać u kobiet w ciąży z powodów związanych z płodem.

W trakcie kuracji odchudzającej jedną kapsułkę przyjmujemy 3 razy dziennie. Kapsułki należy przyjmować podczas posiłków i zgodnie z zaleceniami producenta zaleca się spożywanie większej ilości wody. Tylko niewielki odsetek użytkowników wykazał opóźnienie w oczekiwanych efektach, biorąc pod uwagę, że skoro nie jest to produkt cudowny, wyniki mogą się różnić w zależności od tematu i nie mogą być natychmiastowe. Osoby, które zmagają się z odchudzaniem mogą więc polegać na naturalnym suplemencie Cardio-9, który pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości czy frustracje oraz uniknąć niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Wielu użytkowników często szuka podobnych produktów u zielarzy.

W przypadku utraty wagi to pragnienie może skłonić wiele osób chcących wyszczuplić sylwetkę do kupowania wątpliwych formuł, które okazują się oszustwami lub podróbkami. Tak naprawdę należy wziąć pod uwagę, że biorąc pod uwagę sukces produktu odchudzającego Cardio-9, na rynku jest wiele imitacji i dobrze jest zwracać baczną uwagę na ryzyko oszustw.

Dzięki tym biokomponentom osoby, które stosują Cardio-9 zgodnie z zaleceniami producentów, są w stanie zrzucić zbędne kilogramy, wieść zdrowsze życie i odzyskać ogólne samopoczucie, bez głodu, jak to się dzieje przy większości diet odchudzających. Na szczęście jest Cardio-9, innowacyjny produkt, który nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i zawiera składniki aktywne, które są idealne dla tych, którzy chcą schudnąć bez absurdalnych wyrzeczeń i bez poddawania się wyczerpującym treningom. eksperci, którzy rozmawiali o tym suplemencie, ale także grupy i fora na Facebooku. Tylko niewielki odsetek użytkowników zwrócił uwagę na opóźnienie w oczekiwanych efektach, biorąc pod uwagę, że nie będąc produktem cudownym, wyniki mogą się różnić w zależności od osoby i nie mogą być natychmiastowe.

Godziny spędzone na siłowni, poddawanie się przy stole, aw każdym razie nie możesz schudnąć lub pozbyć się zbędnych kilogramów? Problemem jest metabolizm, jeśli powolny pomimo tysiąca wyrzeczeń będziesz miał realną trudność w osiągnięciu pożądanej formy fizycznej.

Jest to zarejestrowany w 100% naturalny suplement diety wspierany przez Ministerstwo Zdrowia. Podobnie jak w przypadku każdego innego produktu, Cardio-9 nie jest zalecany do stosowania z kapsułką, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej z tych składników w jej składzie. Kapsułki tego innowacyjnego preparatu na odchudzanie nie są oszustwem. Po przeprowadzeniu licznych i ukierunkowanych badań naukowych wykazano, że system ten nie jest niebezpieczny i nie boli nawet przy długotrwałym stosowaniu. Mogę tylko powiedzieć i zagwarantować, że kapsułki Cardio-9 działają dobrze i pozwalają szybko i łatwo wrócić do formy ”.

„Pracuję jako kierowca autobusu i będąc zawsze czujnym, nie mogłem przestrzegać żadnej diety odchudzającej ze względu na ryzyko ataków snu. Pierwsze efekty działania produktu będą widoczne już od pierwszych tygodni kuracji, nawet jeśli wskazane jest kontynuowanie kuracji przez dłuższy okres. Inne suplementy należące do kategorii „blokerów” działają natomiast tylko i wyłącznie na szybkie węglowodany, a mianowicie biały chleb, makaron, słodycze i inne wypieki z rafinowanych cukrów. Cardio-9 w odróżnieniu od innych suplementów działających na metabolizm działa przede wszystkim na poziomie wolnych węglowodanów, czyli pełnoziarnistego makaronu i pieczywa, roślin strączkowych, owoców i warzyw. Z drugiej strony Cardio-9 może sprzyjać łatwemu przyswajaniu wolnych węglowodanów.

Przy zakupie produktu często zachowuje się podejrzliwość, aby uniknąć niepotrzebnego wydawania pieniędzy i podjąć naprawdę skuteczne leczenie. Nie ma zatem żadnych negatywnych opinii dotyczących stosowania suplementu diety Cardio-9 ani żadnych szczególnych ostrzeżeń. Aby jednak wykluczyć ryzyko oszustw, warto polegać tylko na oficjalnej stronie producenta i upewnić się, że oryginalny towar otrzymasz w domu.

Cardio-9 miał również doskonałe wyniki w przypadku osób powyżej 65 roku życia. W takich przypadkach poleganie na blokerze może mieć znaczenie. Ci, których nie stać na wielkie wysiłki w odchudzaniu ze względu na swój wiek, znaleźli rozwiązanie w Cardio-9.

A-cardin ile kosztuje?

Potem szukałem informacji w Google i stwierdziłem, że wszystkie gwiazdy Hollywood używają ich do odchudzania. Ponieważ próbowałem wszystkiego i nie miałem rezultatów, nie wierzyłem w cudowne przemiany i wątpiłem, że Cardio-9 może mi pomóc. Przepraszam, że ostatnio nie byłem w pobliżu, ale nie miałem czasu odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Ale zauważyłem, że wszystkie dotyczą tego samego problemu, jak schudnąć raz na zawsze. Postanowiłem więc zebrać je wszystkie w tym poście i opowiedzieć, jak schudłam te znienawidzone 24 kg.

Taka sama sytuacja dotyczy wielu pracowników, którzy nie mają czasu na ścisłą dietę. Ciągłe zajęcie, ciągłe jedzenie między spotkaniami, nerwowy głód pracy. Są to inne problemy, które skłoniły kilku klientów do skontaktowania się z firmą Cardio-9 i zwrócenia się do niej. Klienci ci zauważyli w ciągu zaledwie dwóch tygodni, jak zniknęło ciągłe uczucie głodu. Dzięki tej zmianie są w stanie nadążać za lepszymi porami posiłków nawet w pracy.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Pomaga to w zwiększeniu poziomu serotoniny, tłumi uczucie głodu oraz w naturalny i skuteczny sposób przyspiesza proces odchudzania. Jest zatem jasne, że suplement ten jest przydatny w ogólnej poprawie zdrowia organizmu i poprawie stylu życia, aby pomóc Ci poczuć się lepiej i poprawić swoje zdrowie.

A-cardin poznaj jego moc.

Jak wspomniano powyżej, ta formuła jest ekskluzywna i może być dostępna tylko na oficjalnej stronie dealera. Technika suplementu diety Cardio-9 polega na przyjmowaniu trzech tabletek dziennie po spożyciu głównych posiłków. Tak więc trzy tabletki ziołowe zostaną podjęte po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Producent sugeruje przestrzeganie prawidłowej metody użytkowania produktu poprzez stosowanie się do wskazówek na każdym opakowaniu i unikanie spersonalizowanych zabiegów czy improwizacji.

Na Cardio-9 istnieje również forum, na którym znajdują się prawdziwe komentarze od kupujących. Jego skład gwarantuje, że Cardio-9 działa jako suplement odchudzający bez przekraczania dawki. Jak powiedziałem powyżej, po tym kuracji można schudnąć od 12 do 15 kg. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, a dokładniej schudnąć do 20 kg w 30 dni, zaleceniem producenta jest integracja z codzienną rutyną i schematem ćwiczeń, nie więcej niż minuty dziennie. To całkowicie naturalny, wolny od narkotyków produkt, więc możesz go bezpiecznie używać tak jak ja.

Zakupione produkty dostarczane są na terenie całych Włoch w ciągu 36/48 godzin kurierem ekspresowym GLS. Trend cenowy jest oparty na cenach sprzedaży z ostatnich 90 dni. Ta operacja jest przydatna do zrozumienia, czy użytkownik jest robotem.

Odżywkę zdrowotną na spalacz tłuszczu Cardio-9 można nosić w dowolnym miejscu w całkowitym komforcie, aby uniknąć niepotrzebnych zawieszenia i prawidłowo wykonywać każdy okres. Wystarczy włożyć praktyczną butelkę do torby lub kopertówki i mieć kapsułkę zawsze pod ręką.

Nie zaleca się przyjmowania produktu z lekami przeciwdepresyjnymi OUN, środkami uspokajającymi lub alkoholem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut innej diety.

Dlatego przed zakupem leków lub drogich zabiegów zdecydowałem się wypróbować te w zestawie, ponieważ są naturalne. Sprzedawany jest wyłącznie na oficjalnej stronie firmy odpowiedzialnej za jego dystrybucję we Włoszech, w niesamowitej cenie, za pobraniem, a przede wszystkim z bardzo szybkim czasem dostawy. Teraz polecam Cardio-9 wszystkim moim znajomym i współpracownikom, myślę, że każdy powinien go znać. To wspaniałe uczucie być szczupłym i pełnym energii, że chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak szczęśliwy możesz być. Jeśli zdecydujesz się go zamówić, zrób to na oficjalnej stronie produktu.

cardio-9 co znajdziesz na forum?

Jedna z popularnych książek promujących dietę hormonalną zawiera trzystopniowy program, który mówi, że pomoże ludziom Cardio-9 nabrać siły i poczuć się młodziej. W ciągu dnia karmienia przybędziesz na wadze, ale większość to waga wody i stracisz ją ponownie w ciągu najbliższych 1-2 dni. Darmowe jedzenie pomoże Twojemu ciału wiedzieć, kiedy jest pełne. Jest stosowany w celu ułatwienia odchudzania na diecie niskokalorycznej, po której następuje aktywny tryb życia.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

A-cardin interesujące opinie

Cardio-9 może pochwalić się składem opartym wyłącznie na ekstraktach roślinnych, które połączone razem wspierają silne działanie spalające tłuszcz, upraszczając sylwetkę i zauważając widoczne rezultaty w ciągu kilku tygodni. Z tego powodu warto uważać, że Cardio-9 jest produktem bezpiecznym, dającym skuteczne efekty, ale ważne jest, aby włączyć go do diety prowadząc zdrowy tryb życia. Niewiele osób mówi o niechcianych lub ubocznych skutkach, co potwierdza, jak dokładnie produkt jest wynikiem naturalnych ekstraktów bez żadnych przeciwwskazań. Aby obiektywnie i realnie spojrzeć na efekty działania Cardio-9 Slimming, wskazane wydaje się zgłoszenie niektórych wypowiedzi klientów, którzy korzystali z suplementu, na oficjalnej stronie internetowej na głównych forach referencyjnych.

A-cardin poznaj skład produktu

Aby jednak wykluczyć ryzyko oszustwa, warto całkowicie polegać na oficjalnej stronie internetowej powiązanej z producentem i upewnić się, że otrzymałeś oryginalny plik produktów w swoim domu. Dodatkowo pomoże powstrzymać głód i poczuje się pełny, energiczny i pełen witalności. Zostało to również udowodnione przez osoby, które skorzystały z tego leczenia i które nie były w stanie obejść się bez tych wielu korzyści zdrowotnych.

Jeśli chodzi o biodostępność, odpowiada parametrom odpowiadającym 100%, co sugeruje, że nie przewiduje się żadnych komplikacji. Neutralizuje enzymy odpowiedzialne za szybki rozkład węglowodanów. Dzięki temu nie są przekształcane w cukry, a zatem kalorie nie są odkładane w tłuszczu.

, talerze jak kubki, mówi Brian Wansink, dr Price Research, pisarz Senseless Eating, naprawdę nie wygrał z poczuciem winy, ponieważ jedzenie wygląda jak dużo słodyczy. Kieliszek wina lub napój alkoholowy przez kilka dni, ograniczenie alkoholu, weekendy mogą znacznie zaoszczędzić kalorie. Jedz dużo niskokalorycznych, szalonych dużych ilości owoców i różnych innych potraw, które są bardziej tłuste i kaloryczne. Wyjmij mięso z talerza, a na wierzch połóż kilka warzyw Cardio-9.

W przypadku utraty wagi to pragnienie może skłonić wiele osób, które chcą uprościć swoją sylwetkę, do kupowania formuł wątpliwego pochodzenia, które okazują się oszustwami lub podróbkami. Jednak w aptekach czy parafarmaceuciach łatwo jest spotkać produkty o nazwach zbliżonych do oryginalnych, nawet przy wysokich kosztach, ale nie sposób udowodnić ich prawdziwej skuteczności, którą gwarantuje ekskluzywna formuła. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę sukces produktu odchudzającego Cardio-9, na rynku jest wiele imitacji i dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na ryzyko oszustw. Strona producenta oprócz umożliwienia konsumentom skorzystania z naprawdę wygodnych rabatów i promocji, jako jedyna gwarantuje bezpieczny zakup, otrzymanie oryginalnego towaru w domu i uniknięcie ryzyka podrobienia.

Suplement jest idealny dla osób, które pomimo diety, sportu i rygoru dietetycznego nie mogą schudnąć i chcą zdrowego i naturalnego, ale przede wszystkim skutecznego alternatywnego rozwiązania. Jego działanie na przyswajanie tłuszczów i węglowodanów, wpływ na metabolizm i uczucie sytości sprawiło, że Cardio-9 Slimming jest najnowocześniejszym produktem w branży.

Dzięki temu nie tylko będziemy mieli więcej energii, ale na dłużej będziemy czuć się pełni. Suplement neutralizuje wszystkie te enzymy odpowiedzialne za rozkład węglowodanów. Suplement blokuje proces przemiany węglowodanów w cukier, dzięki czemu unika się odkładania się tłuszczu. Aby skorzystać z maksymalnego efektu terapeutycznego, niezwykle ważne jest dokładne przestrzeganie instrukcji zawartych w ulotce informacyjnej tabletek Cardio-9.

Cardio-9 to suplement, który neutralizuje wszystkie te enzymy odpowiedzialne za rozkład węglowodanów. Suplement blokuje proces przemiany węglowodanów w cukier, dzięki czemu unika odkładania się tłuszczu. Cardio-9 to suplement, który łączy w sobie całkowicie naturalne składniki, dobrane ze względu na ich dobroczynne właściwości dla procesu odchudzania i dobrego samopoczucia naszego organizmu. Ten produkt jest idealny dla tych, którzy szanują naturę i zawsze wolą produkty roślinne od chemikaliów i leków.

A-cardin cena produktu

To produkt oparty na ekstraktach roślinnych i 100% naturalnych składnikach. Zdobądź krokomierz i stopniowo dodawaj jeszcze więcej czynności, aż osiągniesz 10000 dziennie. Dla Aliexpress przez całą dobę zrób wszystko co możliwe, aby być znacznie bardziej energicznym Cardio-9 rozpędza się przez telefon, zabierz psa, na kilka spacerów i maszeruj w miejsce reklam telewizyjnych w trakcie. Posiada krokomierz, który działa jako stała zwiększająca nacisk i jako wskaźnik. Dodanie niskotłuszczowego lub niskotłuszczowego źródła białka do każdego posiłku, a przysmak z pewnością pomoże Cardio-9 lepiej zrozumieć, więc prawdopodobnie będziesz się przejadać.

A-cardin jedyny taki skuteczny.

A-cardin bezpieczna wysyłka.

Trzeci, niebieski, należy przyjmować wieczorem i działa jako oczyszczacz; rozluźnia układ pokarmowy, uwalniając tłuszcz w żołądku i dwunastnicy. Postępując zgodnie z krokami wskazanymi na opakowaniu, dzięki temu innowacyjnemu zabiegowi uzyskasz optymalny efekt redukcji środków. Nawet przy doskonałych wynikach uzyskanych z Cardio-9, cena jest niska dzięki bezpośredniej dystrybucji od producenta do konsumenta. O firmie Cardio-9 można przeczytać o pozytywnych opiniach użytkowników, którzy twierdzą, że po zastosowaniu nie miał on żadnych skutków ubocznych.

W przypadku nadciśnienia i / lub cukrzycy należy skonsultować się z lekarzem. Jednym ze sposobów, który jest powszechny dla wielu osób, które straciły na wadze i utrzymały wagę, jest codzienne spożywanie śniadania. „Wiele osób uważa, że ​​pomijanie porannego posiłku to świetny sposób na ograniczenie kalorii.

Uzyskane wyniki można poprawić, stosując codzienny schemat treningowy trwający co najmniej minuty dziennie podczas stosowania suplementu. Odżywianie Cardio-9 spalające tłuszcz musi być połączone ze zdrowym trybem życia, czyli zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

W ciągu tygodnia powinieneś jeść głównie produkty w całości i jednoskładnikowe. Problem polegał na tym, że miał stały dostęp do pożywienia i wykorzystywał je w pełni. Recenzje Cardio-9 dziennie przez około dwa miesiące lub dieta uboga w kilodżule, w której całkowite dzienne spożycie energii zostało zmniejszone o 10%. Zdrowa dieta zmniejsza również ryzyko wyniszczających chorób, takich jak rak, cukrzyca, problemy sercowo-naczyniowe i osteoporoza. Na przykład trzy dni w tygodniu należy wykonywać od 30 do 45 minut operacji serca o umiarkowanej intensywności, takiej jak spacer lub pływanie.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Adam Jasiński

50 lat Adam Jasiński pracuje jakoFizjoterapeuta:Praca na uczelni - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Poznań

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *